Skip to content

O mnie

Nazywam się Dorota Ciechomska, jestem fotografem. Teorii i praktyki zdjęć uczyłam się na specjalizacji fotograficznej na Uniwersytecie Warszawskim. Cały czas staram się doskonalić swój warsztat – m. in. uczestnicząc w kursach organizowanych przez Związek Polskich Artystów Fotografików.
Szczególnym sentymentem darzę zdjęcia czarno- białe, najchętniej reportażowe. Cenię twórczość m. in. takich fotografów jak:  Jan Saudek, Eliot Porter, Anne Geddes, Paul Caponigro, Elliot Erwitt, Nobuyoshi Araki czy Richard Avedon. Zawsze inspirujące są prace fotografów z National Geographic i Agencji Magnum.  Ale szczególnie urzekają mnie prace Yanna Arthus Bertranda, połączenie lotnictwa i fotografii w tak szczególny sposób to moje największe marzenie.
Na stronie znajdziecie Państwo portfolio o tematyce takiej jak fotografia ślubna (przygotowania, błogosławieństwo, fotoreportaż ślubny z Kościoła/USC, wesele,  plener ślubny), fotografa dziecięca (również zdjęcia niemowlaków),sesje kobiece (również akty), a także inne zdjęcia okolicznościowe (np. chrzest) czy też fotoreportaż z bankietów, konferencji lub innych eventów.
Sesje zdjęciowe wykonuję na terenie województwa mazowieckiego (Warszawa i nie tylko), w przypadku sesji ślubnych – również w innych lokalizacjach.
Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie są mojego autorstwa. Wszelkie prawa do zdjęć są zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie, etc. bez mojej zgody jest zabronione.
Reklamy